user-controlpanel

reviewers-controlpanel

آرشیو کنفرانس مدیریت بر مبنای هوشمندی
شمارش معکوس تا برگزاری همایش
برگزاری همایش به پایان رسیده است.
تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ویرایش و ارسال مقالات (فراخوان نهایی) »
1396/04/13
آخرین مهلت پرداخت هزینه ثبت نام (فراخوان نهایی) 10% تخفیف »
1396/04/15
تاریخ برگزاری رویداد »
1396/04/22
محل برگزاری همایش

 

دانشگاه تهران - دانشکده مدیریت

 

لینک آدرس 

آرشیو نخستین کنفرانس هوشمندی تجاری و سازمانی
پوستر همایش
فراخوان بخش مقالات بین المللی
نمایه سازی مقالات در سیویلیکا

دبیرخانه همایش

management2017.ir

info@management2017.ir

02188379347

41 55 935 0912

ساعت تماس
شنبه تا چهارشنبه 
9 -17
پنجشنبه
9 -13

کنفرانس مدیریت بر مبنای هوشمندی

راهنمای معرفی و چاپ مقالات در ژورنال

به گزارش دبیرخانه کنفرانس و به پاس حمایت از دستاوردهای پژوهشی و ارج نهادن به مشارکت علمی پژوهشگران دانشجویان محترم؛ به اطلاع میرساند بنابر رایزنی های انجام شده توسط کنفرانس با ژورنال های بین المللی جهت پذیرش و چاپ مقالات کنفرانس، امکان معرفی و چاپ مقالات پذیرفته در این کنفرانس در ژورنال هایی با نمایه ISI,ISC,SCOPUS, INTERNATIONAL در قالب ویژه نامه میسر شده است.

 

سوالات متداول در مورد بش ژورنال:

نحوه معرفی به ژورنال ها چگونه است؟

لازم به توضیح است کلیه مقالاتی که تایید نهایی ثبت نام شده اند میتوانند در لیست معرفی مقالات به ژورنال ها باشند. مقالات بر حسب موضوع و کیفیت ارجاع داده میشوند. منظور از مقالات تایید نهایی شده آندسته از مقالاتی است که صرفا از طریق پنل کاربری به کنفرانس ارسال شده و مورد پذیرش قرار گرفته اند و هزینه شرکت در کنفرانس را نیز توسط کاربران پرداخت شده است. 

 

آیا خارج از روند مقالات کنفرانس امکان ارسال به ژورنال وجود دارد؟ بنده صرفا متقاضی ثبت مقاله در ژورنال ها هستم، به چه نحو میتوانم در لیست مقالات ویژه نامه باشم؟

خیر،این امکان میسر نمیباشد. معرفی به ژورنال ها بر اساس تفاهم نامه فقط بصورت ویژه نامه کنفرانس میسر است لذا مقاله ای خارج از مقالات نهایی شده در مجموعه مقالات کنفرانس به ژورنال ها ارجاع داده نمیشود. با توجه به محدودیت ظرفیت ارسال بعنوان ویژه نامه کنفرانس، هیچگونه درخواستی خارج از روند کنفرانس پاسخ داده نمیشود.

خدمات معرفی و چاپ مقاله به پاس مشارکت پژوهشگران در این رویداد بعنوان رسالتی مضاعف بر نمایه سازی در پایگاه های علمی داخلی و کنسرسیوم محتوای ملی تدارک دیده شده است.  پژوهشگرانی که صرفا قصد ارسال و ثبت مقاله در ژورنال های بین المللی را دارند میبایست از طریق موسسات فعال در زمینه چاپ مقاله اقدام فرمایند. 

 نکته: اصولا ژورنال های بین المللی جهت چاپ مقاله، بصورت تخصیص ویژه نامه در مجله همکاری میکنند و این امکان صرفا برای کنفرانس های بین المللی میسر است و عموما درخواست های مستقل پژوهشگران و موسسات را بررسی نمیکنند.

 

برخی رویدادها فرآیند معرفی و چاپ مقالات در ژورنال ها را موکول به بعد از برگزاری کنفرانس میکنند و پس از آن نیز امکان پیگیری نیز میسر نمی باشد. چه اطمینانی در این حوزه وجود دارد؟

با وجود اینکه اصولا فرآیند معرفی مقالات در پایان رویداد و پس از بررسی نهایی کلیه مقالات انجام میشود؛ ولیکن در راستای ارج نهادن به درخواست پژوهشگران محترم و ایجاد اطمینان از صحت این اقدام، فرآیند معرفی و چاپ در ژورنال های بین المللی در این کنفرانس در حال حاضر و همزمان با فرآیند ثبت نام و پذیرش مقالات صورت میپذیرد. لذا بر اساس اطلاعیه قبلی افرادی که ثبت نام نهایی و پرداخت کرده اند و متمایل به معرفی و چاپ مقاله در ژورنال ها هستند میتوانند درخواست خود را به آدرس ایمیل دبیرخانه کنفرانس ارسال و از جزئیات بیشتر مطلع شوند. لازم به توضیح است در حال حاضر نیز فرآیند پذیرش و چاپ برای متقاضیان قبلی انجام شده است.

 مهلت استفاده از این امکان از همان زمان پذیرش مقالات توسط داوران و تایید ثبت نام تا زمان برگزاری کنفرانس می باشد.

 

 آیا مقالات باید ترجمه شوند؟ مقالات فارسی نیز پذیرش میشوند؟

قاعدتا در بخش ژورنال های بین المللی، مقالات نیز باید بصورت ترجمه شده و بر اساس ساختار و فرمت ژورنال ها تهیه شوند. مقالاتی که بصورت ترجمه شده ارسال میشوند در زمان کوتاهتری بررسی و اعلام نتیجه میشوند، ولیکن در صورتیکه مقاله خود را ترجمه نکرده اید ،مسئولین بخش ژورنال راهنمایی لازم را جهت چگونگی ترجمه و یا معرفی لینک ترجمه به شما ارائه خواهند داد. توصیه میشود قبل از اقدام به ترجمه، اطلاعات لازم را از ژورنال مورد نظر با توجه به موضوع و کیفیت مقاله  کسب کنید و پس از آن تصمیم و اقدام لازم را مبذول فرمایید.

 

 نام ژورنالی که مقالات در آن چاپ میشوند چیست، هزینه ها و غیره به چه صورت است؟ آیا مقالات مورد تایید وزارت علوم هستند؟

با تلاش و پیگیری های به عمل آمده، بطور همزمان با چند ژورنال معتبر مورد تایید وزارت علوم با نمایه های بین المللی  ISI,ISC,SCOPUS تفاهم نامه و قرارداد منعقد شده است. ارجاع به ژورنال ها نیز بر اساس کیفیت مقاله، ترجمه و ارتباط موضوعی مقالات صورت میپذیرد. جهت دریافت نام ژورنال ها واطلاعات بیشتر به ایمیل کنفرانس درخواست خود را ارسال نمائید.

مقالاتی که در حال حاضر بعنوان ویژه نامه کنفرانس ارجاع داده میشوند، در پایگاه علمی بین المللی SCOPUS چاپ میشوند و مورد تایید وزارت علوم می باشند.

این اطمینان به پژوهشگران داده میشود که امکان پذیرش و چاپ مقالات این کنفرانس در ژورنال های بین المللی و مورد تایید وزارت علوم وجود دارد.

نکته: خدمات ژورنال های بین المللی، خدماتی مستقل از کنفرانس است که با تاییدیه نهایی ثبت نام امکان بررسی و اقدام در آن میسر میباشد لذا از پژوهشگران محترم تقاضا میشود قبل از تایید نهایی ثبت نام و پرداخت هزینه های کنفرانس، درخواست خود را ارسال ننمایند.

 

خدمات کنفرانس: دبیرخانه همایش با تلاش مجدانه خود سعی بر این داشته تا تمامی هزینه ها و زمان اضافی در روند پذیرش را حذف کرده تا در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه امکان پذیرش و چاپ برای پژوهشگران میسر شود. لازم به توضیح است در فرآیند معرفی، پذیرش و چاپ مقالات ، دبیرخانه کنفرانس هیچگونه درآمد یا انتفاعی نخواهد داشت و با توجه به نوع تفاهم نامه نیز هزینه های پذیرش و چاپ بصورت ویژه نامه در مقایسه اقدام مستقل از دیگر طرق خارج از کنفرانس بسیار معقول تر است.

علاوه بر ایجاد امکانی مبنی بر معرفی وچاپ مقالات پژوهشگرانی که بصورت مستقل و همزمان با فرآیند ثبت نام و پذیرش مقالات درخواست چاپ در ژورنال ها دارند، لازم به توضیح است که مقالات منتخب هیئت داوری که در پایان رویداد مشخص میشوند؛ بصورت مستقیم وارد مرحله چاپ در ژورنال های منتخب با ضریب تاثیر خواهند شد. 

 مهلت استفاده از این امکان از همان زمان پذیرش مقالات توسط داوران و تایید ثبت نام تا زمان برگزاری کنفرانس می باشد.

 اطلاعات لازم جهت اعلام تمایل به چاپ در ژورنال ها پس از تایید نهایی مقاله و ثبت نام:

عنوان ایمیل:

متقاضی چاپ در ژورنال

 

محتوای پپام (ایمیل):

1- عنوان کامل مقاله به فارسی و لاتین

2- کد مقاله

3- اعلام وضعیت پرداخت و ثبت نام

4- اصل مقاله

5- نام و اطلاعات تماس فرد پیگیری کننده

ایمیل اختصاصی بخش ژورنال : Journal@management2017.ir

 

سوالات متداول در مورد کنفرانس(کلیک کنید)