تخفیف ویژه از طریق توصیه نامه

user-controlpanel

reviewers-controlpanel

شمارش معکوس تا برگزاری همایش
16
تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ویرایش و ارسال مقالات (فراخوان نهایی) »
1396/04/10
آخرین مهلت پرداخت هزینه ثبت نام (فراخوان نهایی) 10% تخفیف »
1396/04/12
تاریخ برگزاری رویداد »
1396/04/22
محل برگزاری همایش

 

دانشگاه تهران - دانشکده مدیریت

 

لینک آدرس در نقشه گوگل

فراخوان بخش مقالات بین المللی
نمایه سازی مقالات در سیویلیکا

دبیرخانه همایش

management2017.ir

info@management2017.ir

02188379347
ساعت تماس
شنبه تا چهارشنبه 
9 -17
پنجشنبه
9 -13

پوستر همایش
آرشیو نخستین کنفرانس هوشمندی تجاری و سازمانی
مخاطبان و محورهای پایه مقالات کنفرانس

محورهای کنفرانس در دو حوزه عمومی (پارادایم های نوین مدیریت) و تخصصی (مدیریت بر مبانی هوشمندی) مشخص شده است لذا هنگام ارسال مقاله در سامانه کاربران میتوان بر اساس ارتباط موضوع مقالات با محورهای معرفی شده یکی از محورها را بر حسب موضوع مقاله انتخاب بفرمائید. لازم به ذکر است عموماه پژوهش های برگرفته از رساله دکتری و ارشد و پژوهش های دانشگاهی در رشته های مدیریت و علوم رفتاری وابسته، عموما در محور پایه مقالات «پارادیم های نوین مدیریت» میتوانند لحاظ گردند. پژوهش هایی که عنوان مقاله آنها مرتبط با حوزه هوشمندی هستند میتوانند در محور تخصصی کنفرانس قرار گیرند. 

 

رشته های مخاطب جهت ارسال مقاله: مدیریت بازرگانی - مدیریت دولتی - مدیریت صنعتی - مدیریت بازاریابی - مدیریت مالی - حسابداری- مدیریت استراتژیک -مدیریت تحول - مدیریت منابع انسانی -  مدیریت کارآفرینی و نوآوریمدیریت ریسک - مدیریت بحران - مدیریت فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر- مدیریت آموزشی - مدیریت بیمه -  مدیریت پروژه و مدیریت برنامه -  مدیریت کیفیت -  مدیریت تکنولوژی -مدیریت ورزشی - مدیریت شهری - مدیریت هتلداری و جهانگردی -  مدیریت گمرکی - مدیریت فرهنگی –  اقتصاد - علوم اجتماعی و سایر علوم رفتاری وابسته 

درباره همایش

تحولات فناوری به ویژه فناوری اطلاعات در دو دهه اخیر، شیوه های مدیریت سازمان ها را تحت تاثیر قرار داده است. در واقع دوران جدید که به عصر اطلاعات معروف شده، نوید دهنده جهانی نو با شیوه های به کار گیری اطلاعات است. مفاهیمی از قبیل هوشمندی سازمانی و کسب و کارهای هوشمند و ادارات بدون کاغذ هر روز بیش از پیش مطرح شده و طرفداران زیادی را به سوی خود جلب کرده است.مدیریت بر مبنای هوشمندی با تکیه بر سرمایه های انسانی و دانش سازمانی نه یک انتخاب بلکه یک الزام برای حرکت و رقابت در عصر معاصر است. سازمان‌های امروزی به‌منظور بهره‌گیری از مزیت رقابتی و تصمیم‌گیری مؤثر، باید از هوشمندی کسب و کار و هوشمندی سازمانی برخوردار باشند. 

در این گردهمایی به عنوان دومین کنفرانس تخصصی و علمی در حوزه هوشمندی سازمانی و تجاری به عنوان یکی از پارادایم های نوین مدیریت برآنیم که با رویکردی دانش محور و با هدف توسعه کارآفرینی، ضمن ارئه تجربیات کسب و کارهای موفق در حوزه هوشمندسازی، آخرین یافته ها و دستاوردهای علمی-پژوهشی در حوزه پارادایم های نوین مدیریت و هوشمندی را به اشتراک گذاریم.

محورهای تخصصی کنفرانس (مدیریت بر مبنای هوشمندی)

مدیریت بر مبنای هوشمندی؛ هوشمندی تجاری و سازمانی

پارادایم های نوین در حوزه مدیریت، حسابداری، اقتصاد و کارآفرینی و علوم رفتاری  

الزامات، کارکرد و ویژگی های سازمان ها وکسب و کارهای هوشمند

بازاریابی و مدیریت برند و توسعه هوشمندی 

هوشمندی رقابتی و هوشمندی بازاریابی و ایجاد مزیت رقابتی

مدیریت منابع انسانی، حکمرانی خوب و تعالی سرمایه انسانی 

استارتاپ ها و کسب و کارهای موفق در هوشمندسازی

مدیریت مالی و حسابداری و سیستم های هوش تجاری

هوشمندی اجرایی، اثربخشی و سرآمدی سازمانی

مدیریت فناوری و تکنولوژی و زیرساختاهای هوشمندی

هوشمندی سیاسی و تصمیم گیری استراتژیک  و سرمایه های فکری و اجتماعی

مهاجرت از کارمندی تا کارآفرینی بر مبنای هوشمندی

هوش اخلاقی، هوشمندی معنوی،هوش اجتماعی و مسئولیت پذیری اجتماعی

کارآفرینی، نوآوری و توسعه کسب و کار 

اخبار سایت

 بر مبنای تصمیم شورای سیاست گذاری کنفرانس و توافق با هیئت علمی دانشگاه های معتبر و جهت بهره مندی دانشجویان در پنل حضوری با تخفیف ویژه؛ به اطلاع کلیه مخاطبان و شرکت کنندگان در همایش میرساند دانشجویان و کاربرانی که از طریق توصیه نامه کتبی (CV) از اعضای هیئت علمی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم به دبیرخانه کنفرانس معرفی شوند امکان بهره مندی از تخفیف 50% درصدی را برای ثبت نام حضوری بدون مقاله و 20% درصد تخفیف برای ثبت نام حضوری با مقاله دارند. این تخفیف به 10% درصد تخفیفی که برای عموم شرکت کنندگان لحاظ شده بود اضافه نیز میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دانلود فرم توصیه نامه تویحات این خبر را مطالعه بفرمائید.

 

1396/03/31 اطلاعات بیشتر ...

باوجود امکان ثبت نام بصورت حضوری و غیرحضوری در کنفرانس، دبیرخانه کنفرانس به پژوهشگران و کاربران محترم توصیه و پیشنهاد میکند که ثبت نام خود را بصورت حضوری نهایی کنند و از مزایای آن بهره مند شود. لازم به یادآوری است که خدمات کنفرانس به شرکت کنندگان حضوری علاوه بر خدمات گواهی مقالات که شامل ثبت غیرحضوری نیز میباشد، شامل امکان حضور در کمفرانس و پنل کارآفرینان و استارتاپ ها؛ دریافت گواهی حضور در کنفرانس، دریافت گواهی عالی آموزش هوشمندی  (workshop) ؛ دریافت پکیج کنفرانس، خدمات پذیرائی و امکان ارائه و تبادل دستاوردهای پژوهشی در روز کنفرانس است. لازم به توضیح است برخی نهادها و سازمان ها نیز مبنای ارزشیابی مقاله را منوط به ارائه گواهی حضور در کنفرانس قرار میدهند.

 

1396/03/28 اطلاعات بیشتر ...

 با توجه به مهلت محدود باقیمانده برای ثبت نام در کنفرانس از کلیه پژوهشگران، دانشجویان و مخاطبان محترم تقاضا میشود فرآیند تایید ثبت نام خود را نهایی کرده و از فرصت حضور در رویداد و ثبت مقالات در مدت باقیمانده استفاده کنند. لازم به ذکر است مهلت ارسال مقالات و تایید ثبت نام و پرداخت تمدید نخواهد شد

دبیرخانه کنفرانس به کاربران محترم توصیه میکند ثبت نام بصورت حضوری در هنگام تایید نهایی و پرداخت در پنل انتخاب کرده و از مزایای شرکت بصورت حضوری بهره مند شود. 

 

1396/03/28 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع پژوهشگران و کاربران  محترم میرساند، درپنل ویژه کارآفرینان و استارتاپ ها در روز کنفرانس، جمعی از صاحبان صنایع و کسب و کارهای هوشمند در حوزه های دیجیتال، وب و غیره حضور خواهند داشت و تجربیات خود رادر این به اشتراک خواهند گذاشت. حضور در کنفرانس فرصت مناسبی جهت ایجاد تبادل با کارآفرینان، آشنایی با کسب و کارهای هوشمند، کسب اطلاعات از چالش ها، فرصت ها و تهدیدهای پیشروی کارآفرینان و استارتاپ ها میباشد. دبیرخانه کنفرانس مدیریت بر مبنای هوشمندی بدینوسیله از کلیه فعالان و علاقمندان در حوزه کارآفرینی و کسب و کار دیجیتال و هوشمند جهت حضور در کنفرانس دعوت به عمل می آید.

1396/03/28 اطلاعات بیشتر ...

بنابه درخواست دانشجویان و اساتید محترم مبنی بر تمدید زمان همایش، بر اساس تصمیم شورای کنفرانس و انجام هماهنگی لازم با دانشگاه تهران برای تاریخ جایگزین؛ مورخ پنجشنبه 22 تیر تمدید شد، تاریخ یاد شده قطعی بوده و قابل تغییر یا جابجائی نمیباشد. مهلت ارسال مقالات نیز تا تاریخ 10 تیر تمدید گردید

1396/03/28 اطلاعات بیشتر ...

هوش کسب و کار (Business Intelligence) که به اختصار BI خوانده می شود، به فرایند تبدیل داده های خام به اطلاعات کسب و کار مدیریتی گفته می شود که به مدیران سازمان کمک می کند تا تصمیمات خود را سریع تر و بهتر اتخاذ کنند و بر اساس اطلاعات صحیح، عملکرد درست و سنجیده ای از خود نشان دهند. به کمک هوش کسب و کار می توان کاوش و تحلیل اطلاعات را ساده نمود. ادامه در قسمت اطلاعات بیشتر

1396/01/21 اطلاعات بیشتر ...

بسیاری از دانشجویان، فارغ التحصیلان و پژوهشگران علیرغم اینکه در دوره تحصیل توانمندی علمی و دستاوردهای پژوهشی خوبی دارند لیکن فرصت و امکان ثبت آثار علمی خود را جهت ارتقاء رزومه علمی و پژوهشی از دست میدهند.

 

مزایای شرکت در کنفرانس:

 

  • ایجاد ارتباط با اساتید، خبرگان دانشگاهی و صنعت
  • فرصت ارائه و هم اندیشی و اشتراک آخرین یافته های علمی و پژوهشی
  •  بهبود رزومه علمی و پژوهشی جهت مصاحبه های علمی و شغلی
  • ثبت مقالات و آثار پژوهشی در کنسرسیوم محتوای ملی بنام پژوهشگران
  • ثبت کلیه مقالات در پایگاه های علمی معتبر
  • امکان ثبت و نمایه سازی در پایگاه های علمی داخلی و بین المللی
  • دریافت گواهی پذیرش به تعداد پژوهشگران وغیره

1396/01/26 اطلاعات بیشتر ...

بر اساس گزارش دبیرخانه کنفرانس پارادایم های نوین مدیریت، به اطلاع پژوهشگران محترم میرساند که ثبت و معرفی مقالات در پایگاه های علمی بین المللی پس از پذیرش و ثبت نهایی مقاله در کنفرانس امکانپذیر میباشد.

1395/12/10 اطلاعات بیشتر ...

قابل توجه پژوهشگرانی که پس اعلام نظر دواران و تایید مقاله خود، گواهی پذیرش مقاله را جهت ارائه به سازمان یا دانشگاه خود قبل از برگزاری کنفرانس نیاز دارند، میتوانند پس از پرداخت هزینه مربوط به مقاله و تایید نهایی ثبت نام، درخواست خود را از طریق ایمیل کنفرانس مطرح کرده و گواهی پذیرش را دریافت نمایند.

1395/12/10 اطلاعات بیشتر ...

جهت اطلاع از وضعیت مقاله و پذیرش، میبایست به پنل کاربری خود مراجعه و با انتخاب گزینه وضعیت مقاله، نتیجه داوری مقالات خود را مشاهده نمایند، لازم به ذکر است پس از داوری مقالات بصورت سیستمی به ایمیل ثبت شده در پنل کاربری پژوهشگران، نتایج داوری ارسال میگردد ولیکن درصورت عدم دریافت ایمیل میبایست پنل کاربری را چک بفرمایید.

1395/12/10 اطلاعات بیشتر ...